Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego

28.08.2021
sobota

Taśma tygodnia #26

28 sierpnia 2021, sobota,

Po ekscesach wczorajszego, a właściwie dzisiejszego nocnego koncertu festiwalu Ephemera (chociaż dotrwałem ledwie do połowy) cotygodniowej playliście przyświecało hasło „You Can Do It”. Poniżej wersja na Spotify, dalej linki do Bandcampa i YouTube’a. Kilku rzeczy nie znajdziecie w streamingu, jednej – odwrotnie – nie ma poza streamingiem. Miłego słuchania. 

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
 1. Niemiecki rapper Max Herre i pianista Roberto di Gioia alias Web Web nagrali fajny, ciepły album Web Max w duchu spiritual jazz Lat 70-tych. Fajnie posłuchać i się w niej zanurzyć oraz można ją użyć jako tła dla meetingu, czy cocktail – party.
  https://youtu.be/C3yB1WZZnMk
  Druga propozycja z niemieckiej sceny to Wolfgang Perez i jego album Who cares, who cares. Tropicana, easy listening, indie pop, latin jazz to elementy tej muzyki. Idealnie nadająca się muzyka na przejażdżkę rowerem po mieście.
  Jeżeli Kings of Convendiance to mięczaki, to Wolfgang Perez jest kompletnie miękim jajem, który wola – niech lato trwa jak najdłużej!
  https://youtu.be/RfKGEZ3Y-kg

 2. Nie można pominąć szescio odcinkowego serialu o Paulu McCartney na Disney +,, McCartney 3,2,1″, w którym sam bohater w rozmowach ze znanym producentem Rick Rubinem opowiada o różnych anegdotach z życia muzyka, o Fab Four oczywiście, The Wings i związku z Lindą Eastman
  https://youtu.be/KAkqy5QntGQ

css.php