Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego

6.08.2022
sobota

Taśma tygodnia #73

6 sierpnia 2022, sobota,

Dla tych co na Offie. I dla tych co nie. Prawie trzy godziny muzyki z ostatniego tygodnia (plus parę prób nadrobienia różnych tematów). Tym razem na Deezerze, Tidalu i Spotify dokładnie to samo. Ale lista na blogu różni się dość mocno, szczególnie w dalszych partiach. Miłego odbioru. 

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Chyba można się tylko cieszyć, że w chwili obecnej pojawia się wielu bardzo wielu młodych ,obdarzonych wielkim talentem muzyków. W szczególności młoda, nowa jazzowa scena wypluwa co jakiś czas świetnych artystów , do których niewątpliwie zalicza się debiutujący albumem ,, Renaissance” multiinstrumentalista DoomCannon. Obok Kamaal Williamsa, Sons of Kemet, The Comet Is Coming , a po drugiej stronie Atlantyku Kamasi czy Thundercat to kolejna postać, która wgrywa się w nowy, wyemancypowany trend ,,czarnej” tożsamości, która czerpie siłę oraz inspirację z poprzednich generacji. Free jazz ,który łączy tradycyjne elementy jazzu z hip-hopem, R’n’B, Prog’n’Psych oraz Electronicą.
    Dla fanów dżezu ,,must be heard´’.
    https://doomcannon.bandcamp.com/album/renaissance?from=search&search_item_id=1125248240&search_item_type=a&search_match_part=%3F&search_page_id=2137279104&search_page_no=0&search_rank=2&logged_out_menubar=true

css.php