Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego

4.06.2018
poniedziałek

Ostatnie ogłoszenie

4 czerwca 2018, poniedziałek,

Spokojnie, nie będę już dziś raczej nikogo żegnać. Nie zamierzam też kończyć działalności dziennikarskiej. Chciałem tylko ogłosić zamknięcie listy ogłoszeń tegorocznego Off Festivalu, któremu patronuje POLITYKA, a Polifonia pełni funkcję małego medium wspierającego. Oczywiście fakt, że jest to OSTATNIE ogłoszenie, nie zmienia tego, że ciągle jest coś do ogłoszenia (znalazłby się nawet i jakiś łącznik z osobą wspominanego dziś Roberta Brylewskiego). A zatem…

Kapelę Ze Wsi Warszawa powinni zobaczyć ci wszyscy, którym podoba się płyta Re:akcja Mazowiecka i dowiedzieć się, co łączy ją np. z osławionym najnowszym filmem Pawlikowskiego. Albo ci, którzy już Kapelę widzieli na żywo i chcą to przeżyć jeszcze raz. Formacja Panieneczki – bo też na ludowo, prosto z Kujaw, choć zarazem w dość nowoczesnych brzmieniowo aranżacjach. Zespół Muchy – ci wszyscy, którzy chcą raz jeszcze przeżyć koncertowe wykonanie piosenek z Terroromansu, które poznańska grupa testowała już po latach na publiczności w swoim mieście, podczas festiwalu Spring Break. Do tego Daniel Spaleniak po albumie Life Is Somewhere Else i kolejnych piosenkach, które trafiają do zagranicznych seriali. A wreszcie irlandzki zespół Fontaines D.C., australijskie Rolling Blackouts Coastal Fever i rumuński klubowy duet Khidja.

Miejsce i czas akcji na obrazku towarzyszącym wpisowi. Bilety pewnie już wszyscy macie. Ale jeśli pierwszy raz usłyszeliście o istnieniu imprezy, to wiadomo, gdzie szukać wszystkich informacji.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php