Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego Polifonia - Płyty Bartka Chacińskiego

30.05.2016
poniedziałek

Najnudniejszy wpis roku (ale zawiera istotne informacje)

30 maja 2016, poniedziałek,

Ten wpis jest nudny z założenia, a właściwie z natury – bo to nie wybór autorski. Nudny w sensie pewnej monotonii, bo ci, którzy czekają na tegoroczną edycję Off Festivalu, prawdopodobnie przeczytają go z zainteresowaniem, może nawet ekscytacją – w końcu zawiera dokładną listę scen, artystów i godzin występów w ciągu trzech dni imprezy. Nie mogłem się jednak powstrzymać i oprócz czystej informacji dodałem gwiazdki przy tych wykonawcach, których miałem okazję widzieć na żywo w tym samym albo podobnym składzie i których koncerty byłbym skłonny gorąco polecać. No i ważna uwaga dla tych, którzy przegapili: ta scena o najdłuższej nazwie to dawna Leśna.

O F F F E S T I V A L 2 0 1 6

Piątek – 5 sierpnia

Scena Miasta Muzyki
16.10 – 16.55 – So Slow
17.50 – 18.40 – Willis Earl Beal
19.45 – 20.45 – Clutch
21.55 – 23.05 – Brodka
00.30 – 01.40 – Devendra Banhart*

Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35 – 16.05 – Niemoc
17.00 – 17.45 – Liima
18.45 – 19.40 – Masecki vs Sienkiewicz
20.50 – 21.50 – Sleaford Mods
23.10 – 00.30 – Andrew Weatherall b2b Roman Flügel
01.40 – 03.10 – DJ Koze

Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Rosa Vertov
16.10 – 16.55 – Show Me The Body
17.50 – 18.40 – Komety grają Partię
19.45 – 20.45 – Minor Victories
21.55 – 23.05 – Napalm Death
00.30 – 01.40 – Yung Lean

Scena Eksperymentalna
15.35 – 16.05 – Adam Gołębiewski
17.00 – 17.45 – Ziołek / Zimpel
18.45 – 19.40 – Jenny Hval*
20.50 – 22.00 – The Master Musicians Of Jajouka
23.10 – 00.30 – Zomby
01.40 – 03.10 – Mgła


Sobota – 6 sierpnia

Scena Miasta Muzyki
16.10 – 16.55 – The Feral Trees
17.50 – 18.40 – Fidlar
19.45 – 20.45 – Lush
21.55 – 23.05 – GZA
00.30 – 01.40 – The Kills

Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35 – 16.05 – Sotei
17.00 – 17.45 – Rysy
18.45 – 19.40 – Islam Chipsy
20.50 – 21.50 – Jaga Jazzist*
23.10 – 00.30 – GusGus
01.40 – 03.10 – Derrick May

Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Żółte Kalendarze
16.10 – 16.55 – JAAA!
17.50 – 18.40 – Mutoid Man
19.45 – 20.45 – Basia Bulat
21.55 – 23.05 – SBB gra „Nowy horyzont”
00.30 – 01.40 – Machinedrum

Scena Eksperymentalna – Dzień Etno
15.35 – 16.05 – Odpoczno
17.00 – 17.45 – Goat
18.45 – 19.40 – Janusz Prusinowski Kompania
20.50 – 21.50 – Ata Kak
23.10 – 00.30 – Orlando Julius & the Heliocentrics
01.40 – 03.10 – Jambinai

Niedziela – 7 sierpnia

Scena Miasta Muzyki
16.10 – 16.55 – Lotto*
17.50 – 18.40 – Beach Slang
19.45 – 20.45 – Mudhoney
21.55 – 23.05 – Kaliber 44*
00.30 – 01.40 – Anohni

Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35 – 16.05 – Jóga
17.00 – 17.45 – Kero Kero Bonito
18.45 – 19.40 – 67,5 Minut Projekt*
20.50 – 21.50 – Pantha Du Prince presents The Triad
23.10 – 00.30 – Kiasmos
01.40 – 03.10 – Rødhåd

Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Jesień
16.10 – 16.55 – Mass Ghotic
17.50 – 18.40 – Thundercat
19.45 – 20.45 – Księżyc*
21.55 – 23.10 – Daniel Avery
00.30 – 01.40 – Flatbush Zombies

Scena Eksperymentalna
15.35 – 16.05 – Lauda
17.00 – 17.45 – Heroiny*
18.45 – 19.40 – Lightning Bolt
20.50 – 21.50 – Powell
23.10 – 00.30 – William Basinski
01.40 – 03.10 – Syny

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Ech, miałem pojechać z 10-letnią córką na The Kills, ale mi pewnie zaśnie zanim zaczną… ;). Ale gwiazdkę bym przy nich postawił – jako godnie trzymających się reprezentantach rocka neo-garażowego z ubiegłej dekady.

css.php